Föremål som liknar oljemålning G Johansson
8073 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 29 mars 2021
3428 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 21 december 2020
2193 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 26 augusti 2019
5236 Oljemålning
G Johansson, Stilleben. Olja på duk, signerad. 47x66
Såld: 200 kr
Såldes den 1 april 2019
6008 Oljemålning
G Johansson, Flicka, 43x31
Såld: 100 kr
Såldes den 5 mars 2018
7372 Oljemålning
Erling Johansson, 1956, "Thomas", 46x38
Såld: 700 kr
Såldes den 23 oktober 2017
7212 Oljemålning
Erling Johansson, "Staffan & Elisabeth", -56, 65x50
Såld: 4.400 kr
Såldes den 3 april 2017
3556 Oljemålning
G Johansson, Bränningar, 60x97
Såld: 700 kr
Såldes den 31 oktober 2011
5784 Oljemålning
G Johansson, Bäck, 61x36
Såld: 300 kr
Såldes den 4 oktober 2010